Dziś otwarte: 10:00-15:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Łódź
2020.10.15
LEXUS NUMEREM 1

LEXUS NUMEREM 1 W JAKOŚCI OBSŁUGI

 

Lexus ponownie zwyciężył w Wielkim Teście Salonów magazynu Auto Świat. Jesteśmy dumni, że przypadło nam w udziale pierwsze miejsce, zwłaszcza, że to już kolejne z rzędu wyróżnienie dla marki Lexus. Poniżej przedstawiamy kryteria oceny, której dokonywali niezależni specjaliści.

 

EDYCJA 2020

 

W tym roku po raz pierwszy brano pod uwagę możliwość zakupu samochodu bez wychodzenia z domu. Internetowe salony staną się zapewne stałym i mocno rozwijanym kanałem komunikacji marek z klientami. Audytorzy oceniali jakość wirtualnego kontaktu klienta z salonem, wideoprezentacje wybranych aut, opcje sfinansowania ich zakupu oraz możliwość odbycia jazd testowych. Badane salony Lexusa uzyskały w tym nowym kryterium bardzo dobre wyniki.

 

OBSŁUGA KLIENTA

 

Pierwsze miejsce w Wielkim Teście Salonów to zasługa japońskiej filozofii gościnności Omotenashi, która jest unikalną cechą marki Lexus. To nie tylko dbałość o potrzeby klienta, ale również umiejętność ich przewidywania i zaspokajania. Jako członkowie rodziny Lexusa musimy nieustannie dbać o to, by każdy kontakt klienta z Salonem Lexusa był wyjątkowy i w pełni satysfakcjonujący.

 

DĄŻYMY DO DOSKONAŁOŚCI

 

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by klient mógł jak najlepiej poznać i poczuć to, co oferuje marka Lexus. Jest to możliwe nawet, jeżeli zdecyduje się on na wirtualny kontakt. Wynik Wielkiego Testu Salonów magazynu Auto Świat dowodzi, że nasze wysiłki spotykają się z uznaniem i są doceniane.

jazda testowa
zapisz się