Dziś otwarte: Zamknięte
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Łódź
2019.01.02
SPEKTAKULARNY TYDZIEŃ Z NOWYM LEXUSEM ! 7-12 STYCZNIA!

LEXUS ES

W dążeniu konstruktorów do perfekcji powstał nowy Lexus ES, który ma zastąpić obecny model GS. Odważny design robi spore wrażenie na odbiorcach. Cechuje go większy rozstaw osi oraz kół, co pozwala na uzyskanie większej przestrzeni wewnątrz auta. Pozytywnie wpływa to także na kierowanie samochodem podczas zmiennych warunków pogodowych.

Kolejna cecha to nowoczesny, aktywny tempomat umożliwiający swobodę prowadzenia, a także wbudowany zestaw audio Mark Levinson, który umila czas podróży.

Zawarty w nowym LEXUSIE ES Układ Safety System+ rozpoznaje drogę oraz wykrywa pieszych i rowerzystów w nocy jak i w dzień w zdumiewający sposób. Doskonale trzyma się pasa ruchu oraz posiada dwustopniowy system automatycznych świateł drogowych.

Samochód ten stanowi wzór japońskiego kunsztu poprzez akcenty kojarzone z japońską techniką Hadori stosowaną przy polerowaniu mieczy samurajskich Katana. Ponadto ułożenie przycisków w obrębie kierownicy pozwala na swobodną kontrolę nad pojazdem. LEXUS ES300h będzie dostępny w czterech specyfikacjach wyposażenia. Warto też wspomnieć, iż jako jedyny wśród konkurentów pozwala na zerową emisję spalin.

Zapraszamy na spektakularny tydzień z nowym LEXUSEM ES w dniach 7-12 stycznia 2019r do salonu LEXUS ŁÓDŹ.

jazda testowa
zapisz się